Pobyty u moře

Milujete moře? Rádi se sluníte a toužíte po relaxaci v krásném prostředí? Pak Vás jistě zaujmou naše pobyty u moře do blízkých i vzdálenějších destinací. Objevte s námi známé i méně známé pláže, vykoupejte se v křišťálově čisté vodě, ochutnejte místní speciality a poté na svou dovolenou dlouho vzpomínejte!

Plánujete-li navštívit některou z evropských zemí, možná se Vám zalíbí pobyty u moře v Chorvatsku, pobyty u moře ve Španělsku nebo pobyty u moře v Řecku. Stále oblíbenější jsou pobyty u moře na Kypru. Ze zájezdů do vzdálenějších destinací vybíráme pobyty u moře v Egyptě, pobyty u moře v Turecku, pobytové zájezdy do Dubaje nebo zájezdy do USA. Samostatnou kapitolou jsou exotické zájezdy (např. zájezdy na Bahamy, Maledivy či Seychely).

Pokud preferujete pobytové zájezdy a zároveň rádi poznáváte nová místa, doporučujeme Vám také pobytové zájezdy s poznáváním, příp. pobytové zájezdy s turistikou. Z velkého množství pobytově poznávacích zájezdů si můžete vybrat na stránkách našeho partnera, CK Poznání.

0 Kča více Kč


  • kategorie Pobyty u moře X